• ozobot

  nowoczesne pomoce dydaktyczne

 • zainteresowania

  rozwijanie zainteresowań i umiejętności

 • klasy pływackie

  nauka pływania

 • sztandar

  tradycja i nowoczesność

 Nasz pierwszy quest w Jaworznie ma się coraz lepiej. Jesteśmy po dniu warsztatów, pełnym wrażeń, świetnych pomysłów i zaangażowania młodzieży..  Mega energia tworzenia we współpracy z innymi, dzielenia się tym co lubimy i umiemy oraz uczenia się od siebie wzajemnie.

Dziękuję za pasję i zaangażowanie Pani Karolinie x GEOsfera Jaworzno, Fundacja Mapa Pasji, uczniom Szkoła Podstawowa nr 17 oraz Tomek Nowak i uczniom Szkoły Podstawowej nr 3 w Jaworznie. Oby każdy młody człowiek miał okazję uczyć się właśnie w ten sposób. To dzięki mieszkańcom i firmom z Jaworzna oraz miłośnikom questów z całego kraju udało się rozpocząć prace nad questem i zapewniamy ze jeszcze przed wakacjami zostanie on udostępniony..Wszyscy będą mogli poznać lepiej GEOsferę, wspólnie spędzić czas na świeżym powietrzu i świetnie się bawić.