• ozobot

  nowoczesne pomoce dydaktyczne

 • zainteresowania

  rozwijanie zainteresowań i umiejętności

 • klasy pływackie

  nauka pływania

 • sztandar

  tradycja i nowoczesność

 11 Lutego w tym roku to ważna data dla szkoły i rodziców. Dzień Bezpiecznego Internetu to zawsze świetna okazja, żeby ustalić i zweryfikować z dziećmi zasady świadomego i niezagrażającego korzystania z komputera, telefonu czy tabletu.

W naszej szkole młodsze dzieci oglądały film "Plik i folder na ścieżkach Internetu", wykonywały łamigłówki i zagadki. Starsi wzięli udział w Queście. Quest to wierszowany tekst wprowadzający w tematykę ale także przekazujący jakie zadania musi wykonać drużyna, żeby zaliczyć zadanie. Świetna zabawa i nauka.

Instytucje wspierające rodzinę i szkołę:

Fundacja dajemy dzieciom siłę
saferinternet
sieciaki