Nasz szkoła włączyła się do akcji wspólnego śpiewania hymnu państwowego oraz innych pieśni patriotycznych. Niestety pandemia uniemożliwiła nam zaśpiewanie w większym gronie, ale znaleźliśmy na to sposób. Sami zobaczcie jaki. Zapraszamy do obejrzenia i posłuchania:
Hymn
Pieśni patriotyczne

W tym roku pod hasłem "Doradzamy zawodowo, wybieramy odlotowo". Z uczniami klas młodszych poznawaliśmy atrybuty poszczególnych zawodów i nasze ulubione roboty Ozoboty pomogły nam odnaleźć się w gąszczu różnych narzędzi i przyrządów. W programie graficznym dzieci stworzyły rysunki. a potem opowiadały o swoich marzeniach związanych z zawodową przyszłością. Starsi uczniowie tworzyli swoje marki osobiste i brali udział w grze zespołowej "Pałac hrabiego"

Zapoznaj się z treścią Regulaminu

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 17 informuje, iż z powodu stwierdzenia pozytywnego wyniku testu na COVID 19 u jednego z pracowników, dwa oddziały przedszkolne (IV i V grupa) przebywają na kwarantannie i nauczaniu zdalnym. Pozostałe oddziały pracują bez zmian.
pozdrawiam Anna Wojkowska

Nasza Szkoła bierze udział w projekcie edukacyjnym "Z przyrodą za pan brat". Projekt skierowany jest do uczniów klas I-III i ma na celu poznawanie rzeczywistości przyrodniczo-ekologicznej poprzez obserwowanie, odkrywanie i eksperymentowanie.

Nasza Szkoła włączyła się w akcję "Kolorowe kredki", której celem jest niesienie pomocy dzieciom przebywającym w szpitalach oraz zbiórka pieniędzy z przetworzonych kredek na różne cele charytatywne.

05.10.2020 w naszej szkole odbył się dzień języków obcych. Uczniowie w tym roku wybrali się w podróż po Azji, odwiedzili Japonię, Chiny, Gruzję, Kambodżę czy Indie. Uczniowie poznali historię, kulturę, kuchnię i wiele ciekawostek związanych z krajami azjatyckimi. Każda klasa wykonała dekoracje dotyczące wylosowanego kraju, można było zobaczyć oprócz plakatów, wiele ciekawych pamiątek a nawet na własne oczy zobaczyć specjały kuchni azjatyckiej: sushi, pierożki Chinkami czy indyjskie przyprawy. W ramach dnia języków obcych odbył się konkurs dotyczący znajomości flag państwowych.

Szkoła Podstawowa nr 17 wzięła udział w ogólnopolskiej akcji #sadziMy#, uczniowie klasy VII A wraz z wychowawcą p. Jakubem Biłykiem posadzili sadzonki drzew na terenie szkoły. Nad całą akcją czuwał Pan Tomasz Nowak - nauczyciel biologii

Prosimy rodziców o zapoznanie się z procedurami:
Procedura ogólna
Załącznik nr 1
Załącznik nr 2
Załącznik nr 3
Załącznik nr 4
Załącznik nr 5

Prosimy rodziców o zapoznanie się z procedurami:
Procedura ogólna
Aneks nr 1 do procedury